Česká kvalita pomůcek na pečení patří do každé kuchyně

Zajímavé články nejen na téma perníčky

Pro všechny milovnice pečení sladkého cukroví, bohatě zdobených perníčků, křupavých sušenek a neobyčejně chutných zákusků, je připravena nabídka internetového obchodu www.roli.cz Nechte se inspirovat desítkami nápadů, které navodí při pečení pohodovou atmosféru.

Žádná dokonale připravená hospodyňka nesmí postrádat kvalitní pomůcky na pečení. Mezi nejoblíbenější modely patří vykrajovátka, vyklápěcí formičky, trubičky, dortové formy, plechy a formy, cukrářské košíčky, keramika a porcelán, ale i praktické oleje ve spreji. Můžete si být jisti, že všechny nabízené produkty jsou vyrobeny z materiálů, které se pyšní dlouhou životností, snadnou údržbou a pěkným vzhledem. Používané jsou osvědčené materiály pocínované plechu a nerezu.

Pečení je zábava pro celou rodinu

Mezi nejvěrnější pomocníky při pečení patří plechy a formy, bez kterých se neobejde žádná hospodyňka. Tradiční buchty a koláče jsou nejlepší na plechu. Bábovky a velikonoční beránci či srnčí hřbet, jsou klasickými moučníky k odpolední kávě a čaji. Všechny formy a plechy jsou vhodné pro použití studené i teplé formy desertů. Materiál z plechu s nepřilnavým povrchem potěší. Nepřichytí se a lze jej dokonale vyklopit.

Internetový obchod Roli myslí i na velké dny v životě svých zákazníků. Žádná oslava narozenin, svatba, křtiny ani promoce by se neobešla bez přepychového dortu. Nejlákavější je jeho vlastní výroba, kterou všichni ještě více ocení. Poctivá práce je ohodnocena nejmilejší pochvalou. Dortové formy jsou k dostání v nejrůznějších velikostech a provedeních. Kdo by odolal sladkému potěšení v podobě trubiček se sněhovou náplní anebo lahodným pařížským krémem. Mezi oblíbené zákusky ke kávě patří košíčky, rohlíčky anebo ořechy. K jejich přípravě potřebujeme vytlačovací formičky, které jsou v nabídce internetového e-shopu Roli v hojném zastoupení. Také ve formě mušliček, jazýčků, pracen, báboviček, oveček, lodiček či vanilky.

Nejvýznamnější kategorií jsou beze sporu vykrajovátka na cukroví a perníčky. Pečení bez těchto pomocníků je nudné a postrádá kvalitu provedené práce. Šikovné ruce žen, mužů a dětí si jistě hravě poradí s jednoduchým vykrajováním. Český e-shop nabízí tato tradiční vykrajovátka na pečení v mnoha stylech a provedeních. Najdete zde vánoční, velikonoční, mikulášské, ale i valentýnské či halloweenské motivy. Spokojeny budou všechny generace žen. Díky bohatým variantám klasických modelů vykrajovátek až po trendy nápadité vzory.